Aktuality (škol. rok 2018/2019)

Vážení rodičia!

Dovoľte mi, aby som Vám poďakovala za Vašu spoluprácu, pomoc a úsilie ktoré ste vynaložili v uplynulom školskom roku pri plnení náročných úloh nielen pre svoje dieťa, ale bola to aj Vaša ústretovosť voči škole, ktorú si vysoko vážime.

Poďakovanie patrí aj pedagogickým, odborným  a nepedagogickým  zamestnancom školy, ktorých vysokoodborná a náročná práca si zaslúži obdiv a uznanie.

Nastávajúci školský rok bude zaujímavý, pre deti pestrý a v mnohých aktivitách radostný. Čaká nás veľa úloh, náročných pre pedagogických, odborných aj nepedagogických zamestnancov. Touto cestou Vás, vážení rodičia, prosím nielen v mene svojom, ale aj v mene všetkých zamestnancov školy, aby sme sa spoločne snažili nájsť taký spôsob spolupráce, ktorý bude prijateľný a užitočný najmä pre Vaše dieťa, Vás a samozrejme pomôže aj škole. Všetkým nám predsa záleží na dobrých výsledkoch.

Dôležité informácie, ktoré sa týkajú výchovy a vzdelávania:

- Deti špeciálnej materskej školy sa vzdelávajú podľa školského vzdelávacieho programu ISCED 0.

- Žiaci všetkých ročníkov základnej školy a špeciálnej základnej školy sa vzdelávajú podľa školského vzdelávacieho programu  ISCED 1, ISCED 2.

S obsahom školských vzdelávacích programov Vás budeme informovať na našej webovej stránke. Ďalšie informácie podľa Vášho záujmu dostanete  u pedagogických zamestnancoch.

Mgr.Mária Benová
                       s kolektívom všetkých zamestnancov